Стало відомо, кому збільшать пенсії

Поділитися:

У прес-службі Міністерства соціальної політики повідомили, що відомство планує завершити індексацію пенсій і переглянути частину виплат за збільшення прожиткового мінімуму. Так, за даними прес-служби, в жовтні очікується підвищення пенсій для пенсіонерів старше 75 років.

“Наступний перерахунок пенсій відбудеться в липні. Буде дві програми: перша пов’язана з переглядом прожиткового мінімуму. Друга – нова: коли ми проаналізували списки людей, які підпадають під індексацію, вийшло, що приблизно півмільйона людей не входять в цю програму. Це люди, яким пенсії були призначені в 2019-20 роках “, – заявила міністр соціальної політики Марина Лазебна.

У Мінсоцполітики додали, що ці пенсіонери отримають надбавку до щомісячної пенсії в 100 грн. Водночас в жовтневому перегляді для громадян старше 75 років доплати можуть підвищити до 400 грн.

Нагадаємо, що в Міністерстві соціальної політики обіцяють, що виняткові справи про призначення житлових субсидій розглядатимуть швидше. Йдеться про окремі випадки, частку яких раніше вирішували спеціальні комісії. Тепер їх розглядатимуть органи соціального захисту населення.

Раніше повідомлялося, що перерахунок пенсій торкнеться тих громадян України, які належать до категорії які втратили працездатність. Тим часом у 2022 році в Міністерстві соціальної політики планують зайнятися підвищенням мінімальної пенсії.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ