Стало відомо, хто в травні отримає одноразову допомогу від держави

Поділитися:

До 8 травня – Дня пам’яті і примирення, Кабінет міністрів України прийняв рішення виплатити одноразову грошову допомогу деяким категоріям громадян країни.

Відомо, що до 5 травня грошову допомогу від держави отримають:

  • люди з інвалідністю,
  • ветерани війни,
  • учасники бойових дій (УБД),
  • діти війни та жертви нацистських переслідувань.

Відзначається, що ветерани і УБД отримають підвищені суми в 2021 році.

Так, особи з інвалідністю I групи і люди, у яких є особливі заслуги перед Батьківщиною, отримають від держави допомогу в розмірі 4421 гривень, II групи – 3906 грн, III групи – 3391 грн.

Постраждалим під час Революції Гідності, УБД, в’язням концтаборів і гетто, колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років), дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків, видадуть допомогу в розмірі 1491 грн.

Дружини або чоловіки осіб, загиблих і померлих з інвалідністю учасників бойових дій, а також жертви нацистських переслідувань отримають 966 гривень.

Учасники війни та колишні в’язні концтаборів, гетто, інших місць примусового тримання, особи, які були вивезені на примусові роботи, діти партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога нададуть допомогу в розмірі 612 гривень.

Особи, які належать до декількох категорій, отримають одну, найбільш високу виплату.

Слід зазначити, що якщо одержувачі допомоги не отримали гроші 5 травня, то вони можуть звернутися за нею до місцевих органів соціального захисту за місцем реєстрації і отримати її до 30 вересня.

Нагадаємо, що в зв’язку з прийнятими 15 квітня змінами до держбюджету, Мінекономіки припиняє прийом документів від аграріїв на отримання державної допомоги.

Раніше повідомлялося, що з 19 квітня 2021 року підприємці (ФОП) і їх наймані працівники зможуть почати подавати заяви на виплату так званих карантинних 8 тисяч. Допомога від держави повинна трохи спростити складний період локдауну.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
31 Липня 2021 року - 22:38
Йдеться про провінції Анталья, Мугла, Ізмір, Адана та Османіє.
31 Липня 2021 року - 21:05
У наступному місяці буде чотири вихідних поспіль.
31 Липня 2021 року - 19:10
З 2 серпня температура повітря опуститься до плюс 22-24 градусів.
Хакеры
31 Липня 2021 року - 18:33
Хакери зламали у 2020 році облікові записи е-пошти найвідоміших американських...