Стали відомі подробиці запровадження «економічного паспорта»

Поділитися:

Експерти заявляють, що під час запровадження «економічного паспорта українця» можуть бути різні розрахунки. Так, за словами економіста Олега Пензіна, в рамках такої ініціативи частина ренти, яка зараз надходить у державний бюджет, буде спрямована на персоніфіковані банківські рахунки дітей, які народжені з певної дати.

Попередньо за весь період (з народження дитини і до її повноліття) на рахунку може акумулюватися – 10-12 тисяч гривень.

При цьому, експерт зауважує, що сума не така значна і невідомо, чи вона допоможе дитині, та це однозначно зменшить надходження до держбюджету від сплати ренти.

Як відомо, президент анонсував впровадження в країні «економічного паспорта українця». Це будуть рахунки для дітей, де накопичуватимуться гроші від сплати за використання надр. Кошти діти зможуть витратити на освіту чи житло після свого повноліття.

Нагадаємо, що глава держави Володимир Зеленський вже зареєстрував у парламенті чотири проєкти законів щодо «економічного паспорта українця», свідчать картки законопроєктів, оприлюднених на сайті Верховної Ради.

Раніше ми повідомляли, що Зеленський нагадав, що введення «економічного паспорта» було однією з його обіцянок під час виборчих президентських перегонів.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
21 Січня 2022 року - 14:43
У 2021 році загальне поповнення парку становило лише 3,5%
21 Січня 2022 року - 14:25
На зустрічі з главою МЗС РФ держсекретар США пообіцяв Росії...
21 Січня 2022 року - 13:41
Це приблизно у 17 разів більше у порівнянні з іноземними...
21 Січня 2022 року - 13:10
Чиновниця вимагала для себе відкатів у місцевого бізнесу