Стали відомі нововведення для українців з 1 лютого

Поділитися:

Від сьогодні в Україні знову зміняться тарифи на газ. Ціни на пластикові пакети у супермаркетах різко зростуть. Для подорожей до Європи будуть запроваджені нові правила, а програма “є-Підтримка” буде розширена, з’ясували журналісти «Першого Ділового» телеканалу.

Газ за ціною до 60 гривень пропонують постачальники за тарифними планами на місяць. У лютому найвища вартість за кубометр встановлена ​​у компанії “ТАС Енергія країни” – 57,5 ​​гривні. Найбільш вигідний лютневий тариф у “Енерджі трейд груп” – 7 гривень 78 копійок.

При цьому багато газопостачальних компаній відмовилися від тарифів на місяць і пропонують фіксовані пропозиції на рік у діапазоні від 7 гривень 70 копійок до майже 12 гривень за куб. У більшості постачальників вартість газу за річним тарифом нижча за 8 гривень.

Вже сьогодні розпочинається черговий етап обмеження використання пластикових пакетів. Вартість щільних пакетів з ручками та без складе 2-3 гривні. А з 10 березня повністю заборонять розповсюдження надтонких та тонких пакетів у магазинах.

Рада Євросоюзу переглянула порядок в’їзду для мандрівників у зв’язку з пандемією коронавірусу. Ще одне нововведення лютого – нові правила відвідин країн ЄС. Тепер вони стануть персоналізованими. Раніше обмеження вводилися, виходячи з епідситуації в країні, звідки приїхав турист. Однак, кожна окрема країна Євросоюзу може проводити додаткові обмежувальні заходи для поїздок з регіонів з високим рівнем захворюваності.

Також у лютому буде розширено програму отримання ковідної тисячі. Кошти за вакцинацію незабаром почнуть діти від 14 до 18 років. Також очікується, що люди похилого віку зможуть використати кошти за вакцинацію на оплату комунальних послуг.

А інвалідам першої групи незалежно від віку дозволять купувати ліки з картки “є-Підтримка”. На даний момент медичні препарати за “ковідну тисячу” можуть придбати лише українці віком від 60 років.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
14 Листопада 2022 року - 19:38
30 вересня російський фюрер путін з пафосом заявив про «приєднання»...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ