США відкрили ще одну справу проти Коломойського

Поділитися:

Міністерство юстиції США оголосило про початок нової справи проти Ігоря Коломойського та його партнера Геннадія Боголюбова. Йдеться про відмивання грошей у США та про виведення їх з «ПриватБанку». Заяву оприлюднено на сайті міністерства. Загалом це третій цивільний позов у США проти вищеназваних осіб. Зокрема, йдеться про те, що на гроші, виведені з банку, була придбана нерухомість в Америці.

Над справою працює група прокурорів. Всіх небайдужих запрошують надати інформацію стосовно подій, які призвели до подання позову. Через різні ризики у США передбачено анонімне подання інформації – для цього створено спеціальний е-мейл, але також можна скористатися сайтом ФБР та подати інформацію через його сервіси.

Раніше повідомлялося, що Коломойський закриває завод феросплавів в США. Замість заліза – біткоіни: американський завод з виробництва сплаву заліза і кремнію для чорної металургії CC Metals & Alloys (CCMA), що належить українському олігарху Ігорю Коломойському і його бізнес-партнеру Геннадію Боголюбову, тепер генерує криптовалюта.

Також ми писали й про те, що Коломойський продає нерухомість у США. Холдингова компанія в Сполучених Штатах Optima Ventures подала клопотання до суду штату Делавер про продаж двох будівель в рамках процедури стягнення. Власниками Optima Ventures є українські олігархи Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов. Про це містяться дані в документах, поданих до суду 24 грудня.

Читайте також
GM Energy
19 Квітня 2024 року - 13:04
GM Energy презентувала двунаправлені зарядні пристрої для електромобілів “від автомобіля...
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу