Росія проводить навчання у прикордонних з Україною районах

учения российские войска
Поділитися:

Стало відомо, що Росія розгорнула свої війська на полігонах у Брянській, Смоленській, Білгородській та Воронезькій областях з метою провести військові навчання.
Близько трьох тисяч російських військ розпочали підготовку, учасниками яких стали військовослужбовці гвардійської Червонопрапорної загальновійськової армії ЗВО (Західний військовий округ) Російської Федерації.

Крім цього, у навчаннях також задіяно близько 300 одиниць військової техніки. Зокрема, проводяться випробування танків Т-72Б3 та бойових машин піхоти БМП-2.

В агентстві російського міністерства оборони наголошується, що всі підрозділи, що беруть участь у військовій підготовці, зобов’язані завершити маневри з етапом бойової стрільби, під час чого екіпажі військової техніки (БМП-2 і Т-72Б3) продемонструють навички поразки у імітуючу техніку мішені на відстані 1 2 тисячі метрів, а також покажуть вміння співпрацювати в умовах воєнних дій.

Українські прикордонники, у свою чергу, зазначають, що на даний момент на кордонах з Україною не спостерігається жодних пересувань та наближень російськими військами. Ситуація з Білорусією також спокійна та стабільна.

Нагадаємо, про те, що у першому кварталі 2022 року Росія та Білорусь проведуть спільні військові навчання, стало відомо наприкінці 2021 року.

Також ми повідомляли, що Росія в Женеві не підтвердила готовність відвести війська від кордонів з Україною, проте вкотре заявила про навчання.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ
24 Лютого 2022 року - 14:14
Які саме обмеження буде скасовано - невідомо