Радника міністра підозрюють у нарахуванні мільйонних премій

Поділитися:

Стало відомо, що САП (Спеціалізована антикорупційна прокуратура) доповіла раднику міністра енергетики про викриття факту незаконного нарахування преміальних.

20 грудня 2021 року слідчі з Національного антикорупційного бюро України заявили про підозру ними у незаконному нарахуванні коштів у розмірі 2,15 мільйона гривень посадовою особою з Міністерства енергетики. Заволодінням понад двох мільйонів гривень, зокрема, підозрюють екс-директора ДП «Оператор ринку», який наразі обіймає посаду радника голови Міненерго.

В результаті розслідування було встановлено, що в період 2019-2020 років зазначена посадова особа зловживала службовим становищем, через що дозволила виплачувати собі ж надбавки та преміальні на незаконних правах. Загальна сума додаткових, крім зарплати, виплат перевищила в результаті 2 мільйони гривень, у зв’язку з чим зараз вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу для підозрюваного.

Нагадаємо, що САП, як і раніше, залишається без керівника. Стало відомо, що ОАСК вирішив скасувати проведення фінального конкурсу на посаду голови.

Також ми повідомляли про те, що затриманий на хабарі посадовець Полтавської ОДА отримав 5 років ув’язнення.

Читайте також
22 Травня 2024 року - 10:41
У Комітеті з питань економічного розвитку під керівництвом Голови Комітету...
GM Energy
19 Квітня 2024 року - 13:04
GM Energy презентувала двунаправлені зарядні пристрої для електромобілів “від автомобіля...
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила