Рада розгляне закон про покарання за невірні декларації

Поділитися:

Президент України подав до парламенту на розгляд законопроект, у якому йдеться про покарання за неправдиву електронні декларації. Якщо законопроект буде прийнятий, він внесе зміни одразу до кількох законодавчих актів нашої країни та унеможливить подання декларацій, у які з будь-якою метою не внесені ті чи інші дані або ж приховані доходи, майно тощо.

Законопроект зареєстровано під номером 4434. У разі його прийняття зміни будуть внесені у статті Кримінального кодексу України, Кримінального процесуального кодексу України, Кодексу України про адміністративні правопорушення, а також до Закону України «Про запобігання корупції».

Раніше повідомлялося про те, що у Кабміні пообіцяли подати законопроект про ведення бізнесу в умовах карантину. Лідер України заявив, що ведення бізнесу в умовах жорсткого карантину – вкрай важлива тема в поточній ситуації.

Також ми писали й про зареєстрований у ВРУ законопроект щодо зменшення комісій за розрахунок платіжною карткою. Відповідно до цієї законодавчої ініціативи, вже з січня 2021 року банківські комісійні при платежах карткою не повинні бути більше півтора відсотків; з липня наступного року – не більше одного відсотка, а з початку 2022 року – не більш ніж половину відсотка.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Підсумкові випуски новин
Читайте також
26 Січня 2021 року - 18:03
Надалі влада розраховує на результати розслідування, яке зараз проводить АМКУ...
26 Січня 2021 року - 16:29
Йдеться про мільйонні збитки та підозру, що була оголошена через...
26 Січня 2021 року - 16:02
Пріоритетні дії спрямовані на те, щоб повернути довіру громадськості до...
26 Січня 2021 року - 15:03
Таке рішення було прийнято на період проведення переговорів