Рада провалила голосування по проектах про регулювання грального бізнесу

Поділитися:

Верховна Рада відхилила законопроект “Про внесення змін до Закону України” Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор “(щодо усунення суперечності щодо порядку формування Уповноваженого органу)” і два альтернативних нього.

Відомо, що за прийняття цих законопроектів в першому читанні проголосували менше мінімально необхідних 226-ти депутатів. Парламентаріям також не вдалося ні один з проектів відправити на доопрацювання.

Слід зазначити, що законопроекти мали на меті усунути колізії в Законі “Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор” в частині формування Уповноваженого органу.

Нагадаємо, що комісія з регулювання азартних ігор і лотерей активно працює і видає ліцензії та дозволу готелям в Україні. Йдеться про розміщення казино на їх площах. У столиці 4 готелі вже мають такі дозволи, при цьому ще двом відмовили, оскільки приміщення не відповідало вимогам, прописаним в законодавстві.

Раніше повідомлялося, що глава держави Володимир Зеленський завізував своїм підписом закон про допомогу по частковому безробіттю під час карантину.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
15 Квітня 2021 року - 10:00
На сьогодні мінімальна пенсія в Україні дорівнює 1769 гривень, а...
14 Квітня 2021 року - 21:30
Щонайменше двох фігурантів санкційного списку контрабандистів з Указу Президента України...
14 Квітня 2021 року - 18:56
Проведення реформи ринку таксі в Україні в п'ятирічній перспективі може...
14 Квітня 2021 року - 17:24
У 2020 році економічний ефект від діяльності Національного антикорупційного бюро...