Публічний аукціон з продажу бурштину пройде вдруге

Поділитися:

Сьогодні на Волині відбудеться другий публічний аукціон з продажу бурштину. Про це повідомили у випуску новин “Першого Ділового” телеканалу.

Відомо, що всіх потенційних покупців просять зареєструватися на сайті комунального підприємства “Волинь-природ-ресурс”.

Участь в торгах можна прийняти віддалено або прийти на торги особисто. Хід аукціону – який розпочнеться о 14.00 – транслюватимуть в мережі.

Слід зазначити, що це другий аукціон з продажу бурштину в Україні. Перший відбувся в жовтні. З молотка пустили 627 кілограмів бурштину на загальну суму 21,65 млн гривень.

Нагадаємо, що перший відкритий аукціон з продажу бурштину-сирцю пройшов в Луцьку 16 жовтня. На торгах продали 627 кг бурштину на загальну суму 21,6 млн грн.

На аукціон виставили бурштин, видобутий комунальним підприємством Волиньпріродресурс. Офіційний видобуток каменю на Волині почався тільки в вересні цього року. Тепер в Луцьку планують проводити такі аукціони щомісяця, а в перспективі – виходити на міжнародні ринки бурштину.

Раніше повідомлялося, що КП «Воліньпріродресурс« Волинської облради початок законний видобуток бурштину на території регіону. За тиждень добіто 100 кілограмів каменю, ціна якого складається з декількох тисяч доларів за кілограм.

Прибуток від видобутку направлять до місцевих бюджетів.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
16 Жовтня 2021 року - 11:47
Також медиків, які виписують липові лікарняні будуть серйозно штрафувати
16 Жовтня 2021 року - 11:10
Українці не хочуть вакцинуватися
16 Жовтня 2021 року - 10:12
Нові заходи набудуть чинності вже 8 листопада
16 Жовтня 2021 року - 9:43
Один з авіалайнерів з новим українським номером UR-CTC 14 прибув...