Польща підрахувала у Білорусі мігрантів, які хочуть у ЄС

Поділитися:

За оцінками польської прикордонної служби, на території Білорусі перебувають близько 10 тисяч мігрантів, які прагнуть потрапити до Євросоюзу. Такі дані оприлюднила у вівторок 30 листопада на брифінгу у Варшаві офіційний представник відомства.

Згідно з поданою інформацією, стихійних таборів мігрантів на білоруській стороні більше немає. Проте білоруські спецслужби регулярно привозять мігрантів на фурах до кордону.

Рано-вранці 30 листопада неподалік населеного пункту Шудзялово велика група «агресивних іноземців» кидала у польських прикордонників каміння, металеві прути та петарди. Ще один схожий інцидент стався на околицях села Мельник.

Раніше в агентстві з працевлаштування за кордоном повідомили, що українці, які працюють у Польщі, за період другого кварталу року перерахували на батьківщину суму на 0,36 мільярда доларів більше, ніж за цей же період 2020 року.

Зазначається, що загалом за три місяці сума переказів з Польщі в Україну від заробітчан досягла 1,34 мільярда доларів. Загалом трансфери склали 82,5% від загальної суми переказуваних коштів українськими працівниками з Польщі.

Читайте також
GM Energy
19 Квітня 2024 року - 13:04
GM Energy презентувала двунаправлені зарядні пристрої для електромобілів “від автомобіля...
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу