Поліцію перевели на посилений режим у прикордонних з Білоруссю областях

Поділитися:

На території чотирьох прикордонних з Білоруссю областях Національна поліція працює у посиленому режимі. Про це розповів перший заступник очільника Міністерства внутрішніх справ Євгеній Єнін в ефірі одного з українських телеканалів.

За його словами, там поліція – у підвищеному стані бойової готовності. Її працівники проводять активну комунікацію з населенням, застерігаючи про можливість потрапляння нелегальних мігрантів. Поліція закликає інформувати правоохоронні органи про такі випадки.

Загалом на контролі безпеки кордону – близько 8,5 тисячі працівників Держприкордонслужби, Нацгвардії, Нацполіції. Загострення міграційної кризи можливе будь-якої миті, зазначив Єнін.

«Ми бачимо, що ескалація цієї кризи може статися у будь-який момент. Ми отримуємо своєчасно інформацію від усіх наших спецслужб, які на сьогодні стверджують, що на території Білорусі перебуває близько 5 тисяч мігрантів з країн Близького Сходу. Ми реагуємо на всі ці можливі загрози шляхом посилення наших сил і засобів, які перебувають у безпосередній близькості до держкордону України», – наголосив посадовець.

Також Міністерство внутрішніх справ контактує з польськими правоохоронцями для координації зусиль та обміну досвідом у питанні мігрантів, додав він.

Варто нагадати, що на білорусько-польському кордоні міграційна криза виникла ще у серпні, та в листопаді перейшла у гостру фазу.

Раніше ми повідомляли, що СБУ передала Міноборони озброєння на 1 млрд грн. Його вилучила контррозвідка під час спецоперацій. Зброю передали через загострення ситуації на білорусько-польському кордоні.

Також ми писали, що Україна посилилює кордон із Білоруссю: стягує техніку, безпілотники.

Читайте також
22 Травня 2024 року - 10:41
У Комітеті з питань економічного розвитку під керівництвом Голови Комітету...
GM Energy
19 Квітня 2024 року - 13:04
GM Energy презентувала двунаправлені зарядні пристрої для електромобілів “від автомобіля...
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила