Першому заступнику глави КМДА вручили підозру

Поділитися:

Першому заступнику глави Київської міськдержадміністрації (КМДА) вручили підозру у справі позбавлення земельної ділянки апарату Ради національної безпеки та оборони (РНБО). Про це повідомив Київський міський глава Віталій Кличко.

Він зазначив, що міська влада у 2019 припинила право постійного користування ділянкою на вулиці Щусєва біля станції метро «‎Сирець»‎.

«Місто привело покинуту територію до ладу, вивезло сміття, здійснило благоустрій території. І влаштувало там сквер. Але РНБО не залишає намірів забудувати територію висотками і через правоохоронців продовжує тиснути на столичну владу»‎, — написав Кличко.

За словами Кличка, у 2009 році ця ділянка була передана апарату РНБО України у постійне використання для будівництва, експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків із підземними паркінгами та об’єктами соціально-побутової інфраструктури.

«Однак у 2019 році було встановлено, що всі 10 років ділянка не використовувалася за призначенням, будівництво не було розпочато. На земельній ділянці утворилося стихійне звалище»‎, — зазначив Кличко.

Нагадаємо, на засіданні Ради національної безпеки та оборони було розглянуто низку питань, зокрема, стан української армії, ситуація з коронавірусною пандемією, енергокриза та втілення президентської програми «Зелена країна».

Також писали, що РНБО у червні ввела персональні санкції проти 9 українців із американського списку.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ
24 Лютого 2022 року - 14:14
Які саме обмеження буде скасовано - невідомо