Пенсіонерам ВПО пояснили важливі нюанси про нарахування пенсій

Поділитися:

Експерти громадської організації «Донбас SOS» повідомили, що до юристів почали звертатися пенсіонери, які отримали від Пенсійного фонду повідомлення про необхідність пройти ідентифікацію.

Так, згідно з новими правилами, якщо переселенці, які отримують пенсію в Україні, за цілий рік не проводили ніяких операцій по банківських рахунках (наприклад, зняття коштів), їм необхідно пройти ідентифікацію.

Відомо, що мова йде про пенсіонерів, які не пройшли ідентифікацію ще до початку карантинних обмежень – березень 2020 року. Точніше, до цього періоду вони не перетинали лінію розмежування тривалий час.

Слід зазначити, що для врегулювання ситуації в ПФУ повинні будуть ввести додаткові умови по виплатах пенсіонерам-переселенцям, які до березня 2020 року тривалий час не перетинали лінію розмежування.

Нагадаємо, що переселенці з Донецької та Луганської областей підпадають під програму «Держмолодьжитло», яка дозволяє придбати квартиру, а також, при бажанні, побудувати будинок для своєї родини. Кредит на будівництво дозволяє планувати витрати і в той же час отримати житло відмінної якості.

Раніше повідомлялося, що стало відомо, наскільки торік зросла пенсія. Про це свідчать статистичні дані з боку Пенсійного фонду України.

Читайте також
22 Травня 2024 року - 10:41
У Комітеті з питань економічного розвитку під керівництвом Голови Комітету...
GM Energy
19 Квітня 2024 року - 13:04
GM Energy презентувала двунаправлені зарядні пристрої для електромобілів “від автомобіля...
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила