ОПЗ знецінився у десять разів

Поділитися:

Одеський припортовий завод, який за роки безуспішних спроб вийти на приватизацію знецінився удесятеро, втрапив в черговий скандал. Про це повідомили журналісти «Першого Ділового» телеканалу.

Національне антикорупційне бюро розпочало розслідування щодо можливих правопорушень під час закупівлі послуг. А саме: згідно із заявою, яку НАБУ отримало з депутатського корпусу, ОПЗ без обов’язкового проведення конкурсу з відбору постачальника, таки обрав постачальника газу. Натомість у перевірці на предмет законності таких рішень фігурують і службові особи фонду держмайна. Цікаво, що період, яким датується ймовірне правопорушення – початок минулого року, а вже цього року припортовий судився з іншим газопостачальником.

Судову справу завод не лише програв, а й, відповідно до вердикту, був зобов’язаний продовжити контракт на закупівлю блакитного палива.

Раніше повідомлялося, що Одеський припортовий завод отримав нового керівника. Це сталося у листопаді 2020 року. Ним був призначений Микола Парсентьєв.

Також ми писали й про те, що держава знову буде продавати Одеський припортовий завод. Таке рішення прийняли у грудні 2020 року.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
20 Квітня 2021 року - 16:57
Згідно з новою постановою уряду, при визначенні рівня добробуту домогосподарства...
20 Квітня 2021 року - 15:59
Висота першого польоту склала близько трьох метрів
20 Квітня 2021 року - 15:33
Якщо газовики несанкціоновано перекрили газ, громадяни можуть звертатися в облгази...
20 Квітня 2021 року - 15:30
До червня 2021 року в уряді мають намір впровадити автоматичний...