ОПЗ знецінився у десять разів

Поділитися:

Одеський припортовий завод, який за роки безуспішних спроб вийти на приватизацію знецінився удесятеро, втрапив в черговий скандал. Про це повідомили журналісти «Першого Ділового» телеканалу.

Національне антикорупційне бюро розпочало розслідування щодо можливих правопорушень під час закупівлі послуг. А саме: згідно із заявою, яку НАБУ отримало з депутатського корпусу, ОПЗ без обов’язкового проведення конкурсу з відбору постачальника, таки обрав постачальника газу. Натомість у перевірці на предмет законності таких рішень фігурують і службові особи фонду держмайна. Цікаво, що період, яким датується ймовірне правопорушення – початок минулого року, а вже цього року припортовий судився з іншим газопостачальником.

Судову справу завод не лише програв, а й, відповідно до вердикту, був зобов’язаний продовжити контракт на закупівлю блакитного палива.

Раніше повідомлялося, що Одеський припортовий завод отримав нового керівника. Це сталося у листопаді 2020 року. Ним був призначений Микола Парсентьєв.

Також ми писали й про те, що держава знову буде продавати Одеський припортовий завод. Таке рішення прийняли у грудні 2020 року.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
30 Липня 2021 року - 7:32
Міністерство соціальної політики працює над новою пенсійною реформою, яку має...
29 Липня 2021 року - 13:15
Для отримання відшкодування необхідно звернутися до регіональних підрозділів грошового обігу...
29 Липня 2021 року - 12:43
Від початку минулого року українці можуть звернутися в управління соціального...
29 Липня 2021 року - 12:41
Над проблемою активно працюють бригади обленерго