ООН збирає допомогу для Афганістану

Поділитися:

ООН звернулась за допомогою до світової спільноти задля уникнення гуманітарної катастрофи в Афганістані. За словами експертів, цьогоріч 4,7 мільйона жителів Афганістану зіткнуться з недоїданням. Про це повідомив заступник генерального секретаря ООН з гуманітарних питань.

Він зазначив, що необхідно 4,4 млрд євро для того, аби запобігти гуманітарній катастрофі в Афганістані. За його словами, зібрані кошти підуть на прискорення будівництва тимчасового житла і забезпечення доступу до питної води, на боротьбу з хворобами і голодом.

За оцінками експертів, з 39 мільйонів жителів Афганістану невідкладної допомоги потребують 22 мільйони осіб, а з недоїданням зіткнуться 4,7 мільйона жителів.

Нагадаємо, «Талібан» розпустив Незалежну виборчу комісію, створену за попереднього режиму Афганістану. Також розпустили Комісію з розгляду скарг виборців та два міністерства.

Також ми писали про те, що терористи руху «Талібан» атакували кордон Ірану, задіявши для цього протитанкові ракетні комплекси, ручні протитанкові гранатомети, так і важке стрілецьке озброєння.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ