«Одеські електромережі» оштрафували через скарги клієнтів

Поділитися:

У НКРЕКП (Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг) заявили, що наклали штраф на «Одеські електромережі», що належать групі ДТЕК, за порушення, скоєні під час надання послуг співробітниками «ОЕ» щодо приєднання електричних установок замовників до системи розподілення електроенергії.

У комісії уточнили, що відповідні послуги надавалися із затримками та виконані не в повному обсязі.

Отже, після скарг, що надійшли до НКРЕКП, комісія провела повноправні перевірки чотирьох компаній. За результатами перевірок регулятор прийняв рішення застосувати штрафи, які загалом склали суму в 595 тисяч гривень. Також повідомляється, що ці компанії зобов’язані виправити порушення та доповісти споживачам про результати.

Крім цього, НКРЕКП звернулася до споживачів із проханням звертатися до відповідних органів у разі, якщо надалі також будуть порушені їхні права.

Нагадаємо, раніше в Одесі жителі новобудов поскаржилися на дії енергохолдингу ДТЕК, і після низки акцій протесту мешканців громадська організація надіслала офіційну скаргу до Нацкомісії держрегулювання у сфері енергетики та комунальних послуг

Також ми повідомляли, що в НКРЕКП нагадали про компенсацію за відсутність електрики.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ