Новий штам «Омікрон» виявлено у 23 країнах

Поділитися:

У Всесвітній організації охорони здоров’я (ВООЗ) заявили, що кількість країн, які передають дані про виявлення штаму коронавірусу «Омікрон» зростає. Згідно з інформацією, найбільше випадків зафіксовано у Південній Африці — 77 та у Великобританії — 22.

«‎Щонайменше 23 країни повідомили про випадки захворювання на штам коронавірусу Omicron, і ми очікуємо, що ця кількість зростатиме»‎, — йдеться в повідомленні.

Крім того, новий штам вже зафіксували в Австралії — 7 випадків, в Австрії, Бельгії, Чехії, Франції, Саудівській Аравії — по 1, у Ботсвані — 19, Бразилії — 2, Канаді — 6, Данії — 4, Німеччині — 9 , Гонконгу — 4, Ізраїлі — 4, Італії — 9, Японії —2, Нідерландах — 16, Нігерії — 3, Норвегії — 2, Португалії — 13, Іспанії — 2, Швеції — 3.

Згідно з інформацією, в Україні цей штам коронавірусу поки що не виявили.

Раніше ми повідомляли, що про появу штаму «Омікрон» (спочатку його хотіли назвати «ню») першими повідомили вчені з Південної Африки наприкінці листопада.

«Омікрон» відрізняється від попередніх варіантів великою кількістю нових мутацій, понад 30 з яких знаходяться у білку шипа коронавірусу. Серед головних побоювань учених — стійкість омікрона до імунітету щеплених і перехворіли на коронавірус.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
26 Січня 2022 року - 16:29
З часом дозволять витрачати отримані кошти на оплату комунальних
26 Січня 2022 року - 15:59
У зіткненнях постраждали вісімнадцять поліцейських та троє активістів
26 Січня 2022 року - 15:33
Причина – велика кількість хворих
26 Січня 2022 року - 13:24
Перехід на низьковуглецеві методи та відмова від сільського господарства