Німецькі екологи подають в суд проти російського газопроводу

Поділитися:

Природоохоронна організація Deutsche Umwelthilfe (DUH) готує оскарження рішення Федерального відомства по судноплавству і гідрографії (BSH) з приводу відновлення будівництва газопроводу “Північний потік-2”. Відомо, що німецькі екологи мають намір звернутися до адміністративного суду Гамбурга.

Представники природоохоронної організації обіцяють застосувати всі юридичні засоби, щоб зупинити подальше будівництво газопроводу.

“Асоціація охорони навколишнього природного середовища критикує рішення BSH і оголошує подальші юридичні кроки, щоб відновити припиняючи ефект власного позову і зупинити будівельні роботи”, – йдеться в заяві.

Слід зазначити, що Федеральне відомство по судноплавству і гідрографії (BSH) 17 травня повідомило, що дозволило прокласти ще частина газопроводу “Північний потік – 2” в водах Німеччини. Так, рішення стосується ділянки довжиною в 2 кілометри недалеко від межі територіальних вод Німеччини і Данії.

Нагадаємо, що Канцлер Німеччини Ангела Меркель виступила з закликом про підтримку якнайшвидшого запуску газопроводу «Північний потік – 2». Серед головних причин того, що Німеччина готова закрити очі на санкції США, названий дефіцит «блакитного палива» в країнах Євросоюзу. Згідно зі статистикою, більш ніж половина газу в Європі має російське походження.

Раніше повідомлялося, що під час зустрічі державного секретаря Сполучених Штатів Ентоні Блінкена і прем’єра Дениса Шмигаля була обговорена енергетична безпека. Актуальність цього питання висока з огляду на погрози, які несе за собою добудова російського трубопроводу «Північний потік-2».

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
21 Червня 2021 року - 13:13
Країні вдалося випередити в цьому списку Росію
21 Червня 2021 року - 11:45
У світі їх кількість зросла до 82,4 мільйона осіб
21 Червня 2021 року - 11:15
Українці не вірять у справедливість судової системи
21 Червня 2021 року - 10:59
У Будинку уряду в Батумі затримали мінімум чотирьох учасників акції...