Названо продукт, який в Україні фальсифікують найчастіше

Поділитися:

Вершкове масло в нашій країні шахраї підробляють частіше за інші продовольчі товари. Серед таких зловмисників є і виробники масла. Вони додають в продукт рослинні жири. Про це повідомила глава Держпродпотребслужби (Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів) Владислава Магалецька під час зустрічі з представниками ЗМІ.

За словами глави Держпродпотребслужби, серед харчових продуктів вершкове масло займає перше місце по фальсифікатах. Про це говорять разючі дані перевірок. У 2019 році Службою здійснені 19 тисяч перевірок харчових продуктів на виробництвах і торгових точках. І в 90 відсотках випадків виявлення фальсифікацій підробленим виявлялося саме вершкове масло. Підробок сметани й молока значно менше.

Магалецька зазначила, що вершкове масло приносить виробникам хороший дохід. А рослинні жири роблять його виробництво дешевшим.

Нагадаємо, Україна активно імпортує вершкове масло з Європи.

Також раніше ми написали про те, що в Україні виробництво вершкового масла стрімко зростає, що знижує цінову вартість товару на ринку.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
16 Червня 2021 року - 18:35
У п'ятницю і на вихідних температура повітря сягне +27...+29.
16 Червня 2021 року - 14:18
Оголошено і нова дата закінчення карантину 3 31 серпня цього...
16 Червня 2021 року - 12:57
Загальна сума афери - 54 мільйони гривень
16 Червня 2021 року - 12:32
Закон тільки прийнятий, а експерти вже зайнялися аналізом