Нацбанк розповів, що робити з пошкодженими купюрами

Поділитися:

У перес-службі Нацбанку повідомили, що українці можуть віддати на дослідження свої банкноти, які постраждали під час пожежі, були підтоплені або постраждали внаслідок інших пригод.

Для отримання відшкодування необхідно звернутися до регіональних підрозділів грошового обігу Національного банку України, які є в Києві, Одесі, Харкові, Львові, Дніпрі та Хмельницькому. Якщо у населеному пункті немає такого підрозділу – можна піти Приватбанк, Ощадбанк, Райффайзен банк, УкрСиббанк або ПУМБ.

НБУ просить не порушувати цілісність пошкоджених банкнот, наприклад, у разі їх склеювання, а разом з довідкою про НП віддати на дослідження. Зазначається, що для дослідження уповноважені банки передають банкноти до НБУ. Крім самих купюр в регулятор також направляють заяву пред’явника і довідку про прийом.

Згідно з інформацією, дослідження є безкоштовними.

Нагадаємо, в НБУ оголосили про те, що продадуть на аукціоні 30 червня монети, що вийшли з ужитку. Всього зібралося близько 46 тонн. Це монети номіналом від 1 до 50 копійок. Такі дані оприлюднили в пресслужбі нацрегулятора.

Також раніше ми повідомляли, що Велика Британія за рік виведе з обігу всі паперові банкноти. В країні залишаться лише полімерні гроші.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
20 Вересня 2021 року - 16:24
У вересні 2020 року кількість пропозицій складала 53 тисячі, натомість...
20 Вересня 2021 року - 15:35
В країні спостерігається погіршення епідеміологічної ситуації - МОЗ.
20 Вересня 2021 року - 15:05
В першу чергу будуть вирішуватися стратегічні завдання галузі, але також...
20 Вересня 2021 року - 14:29
Регулятором ринку буде Мінціфра, крім окремих випадків, де вступає НБУ...