NASA запускає космічний зонд, щоб вивчити Юпітер

Поділитися:

Американське Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору NASA запустила місію, яка дозволить вивчити троянські астероїди Юпітера. Завдяки місії під назвою «Люсі» буде доставлена у космос 12-річна експедиція для вивчення астероїдів. Космічний зонд у спеціальній вантажній капсулі стартував зі станції на мисі Канаверал у Флориді на ракеті Atlas V компанії United Launch Alliance.

Як повідомляється, місія стане першою, яка досліджуватиме троянців, скелясті об’єкти, котрі обертаються довкола Сонця двома скупченнями, один з яких – попереду гігантської газової планети Юпітер, а інший – позаду неї. Найбільші відомі троянці, які були названі на честь воїнів грецької міфології, діаметром – до 225 км. Науковці мають надію, що огляд 7-ми троянців дозволить розгадати утворення планети Сонячної системи близько 4,5 млрд років та причину формування саме такої конфігурації.

Нагадаємо, що NASA відправить перший повністю комерційний екіпаж на МКС: виліт корабля запланований на лютий 2022 року.

Також ми писали, що в Міністерстві з питань стратегічних галузей промисловості України розповіли про те, що законопроект за космічною програмою має величезне значення для галузі.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ
24 Лютого 2022 року - 14:14
Які саме обмеження буде скасовано - невідомо