Набрали чінності зміни в правилах дорожнього руху

Поділитися:

Згідно з новими правилами, перевезення дітей зростом до 1,45 м без стримуючих засобів в автомобілі заборонена. Винятком є ​​автобуси міського та міжнародного сполучення, швидкі допомоги і тд.

Крім того, тепер поняття «стримуюча система» визначено чіткіше. Відзначається, що вона має на увазі обладнання, яке забезпечує захист і збереження життя дитини в момент різкого гальмування або аварії. До стримуючих засобів відносять автокрісла і ремені безпеки.

Слід зазначити, що урядом було прийнято рішення скасувати вік дітей, щодо яких діє правило безпечного перевезення, і залишити тільки критерій зростання.

Нагадаємо, що починаючи з 30 грудня, у Львівській області почнуть роботу 3 нові камери автофіксації порушень Правил дорожнього руху. Любителі надшвидкої їзди попадуться в об’єктиви фото- і відеозйомки дорожніх пристроїв. Про це повідомив заступник глави Департаменту Патрульній поліції Олексій Білошицький.

Раніше повідомлялося, що 15 лютого в Україні почали діяти нові можливості в рамках контролю за виконанням правил дорожнього руху, що реалізується через відповідні камери автофіксації. Про це повідомляє заступник голови Департаменту Патрульної поліції.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
20 Квітня 2021 року - 16:57
Згідно з новою постановою уряду, при визначенні рівня добробуту домогосподарства...
20 Квітня 2021 року - 15:59
Висота першого польоту склала близько трьох метрів
20 Квітня 2021 року - 15:33
Якщо газовики несанкціоновано перекрили газ, громадяни можуть звертатися в облгази...
20 Квітня 2021 року - 15:30
До червня 2021 року в уряді мають намір впровадити автоматичний...