На українських дорогах з’являються нові дорожні знаки

Поділитися:

Автомобілісти нашої країни вже мають змогу побачити на дорогах новий дорожній знак «1.40 Зміна покриття». Столиця держави – місто Київ – першою запровадила новинку. Про це у вівторок, 26 січня, повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Як наголошується у повідомленні столичної влади, дорожній знак про зміну покриття вже знаходиться у Правилах дорожнього руху України. Ініціатором його внесення у ПДР виступила саме КМДА. Та й сам знак «1.40 Зміна покриття» розробили спеціалісти з дорожнього руху з Київської міськдержадміністрації.

У КМДА роз‘яснили необхідність запровадження нового дорожнього знаку. На ділянках автотрас з різним покриттям почастішали ДТП – внаслідок різного ступеня деформації та різного коефіцієнту зчеплення. То ж люди за кермом, коли побачать такий знак, мусять негайно зменшити швидкість автотранспортного засобу. У КМДА представили фото нового дорожнього знаку.

Як повідомлялося, водіям нагадали про штрафи за тонування автомобілю.

Також раніше ми писали про те, що в Україні набули чинності прийняті зміни до діючих Правил дорожнього руху. Серед найважливіших – зобов’язання пристібуватися пасажирам таксі, які їдуть у салоні як на передньому, так і на задніх сидіннях.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
2 Березня 2021 року - 22:59
Україна ще не втратила шанс стати гідним гравцем на світовій...
2 Березня 2021 року - 22:00
PayPal повинен зайти в Україну, і Мінцифри планує обов'язково розв'язувати...
2 Березня 2021 року - 21:26
Чинне законодавство не зобов'язує платника податків перевіряти безпосередніх контрагентів
2 Березня 2021 року - 20:28
Вже перераховано перший транш на суму 0,7 млрд грн