На Львівщині посилюють карантинні обмеження

Поділитися:

На Львівщині посилять карантинні обмеження. Таке рішення ухвалила обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Нові норми діятимуть із 31 січня.

За інформацією ОДА (Обласна державна адміністрація), рівно з 12 години ночі 31 січня 2022 року закриються на Львівщині усі бари, ресторани та інші заклади громадського харчування. Водночас уточнюється, що послуга замовлень їжі на винос та кур’єрська доставка за адресою продовжиться. Припинять роботу ринки, окрім продовольчих.

Крім цього відомо, що закриваються фітнес-зали, спортивні зали та басейни. Двері таких закладів будуть відчинені лише для спортсменів, які представляють національні збірні України, у тому числі їх тренерів.

Масові заходи та проведення розважальних подій на Львівщині із 31 січня теж під забороною.

У той же час повідомляється, що таких заборон можна уникнути, якщо надати негативний ПЛР-тест (діючий 72 години), сертифікат, що підтверджує повну імунізацію від COVID-19 або довідку/сертифікат про одужання.

Нагадаємо, в Україні зафіксовано новий антирекорд: за добу понад 37 тисяч хворих на коронавірус.

Проте в МОЗ заявили, що в Україні навіть у період спалаху коронавірусу загальнонаціональний локдаун не вводитимуть. Про це повідомив Міністр охорони здоров’я.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ