МОЗ веде перемовини про закупівлю вакцин в Індії

Поділитися:

Міністерство охорони здоров’я України відновило перемовини з компанією Serum Institute з Індії, яка займається виробництвом вакцин від коронавірусу. Про це в середу, 20 січня, повідомив на засіданні профільного комітету Верховної Ради заступник міністра охорони здоров’я Ігор Іващенко.

Заступник міністра попередив присутніх депутатів про те, що відомості він надає на умовах певної конфіденційності. За словами Іващенка, поновилися перемовини між українським МОЗ і індійською компанією Serum Institute про придбання вакцин від COVID-19. Виявилося, що індуси можуть налагодити виробництво вакцин інших виробників на своїх підприємствах, розташованих в Індії. Наприклад, Serum Institute здатна випустити такі відомі вакцини як англо-шведську AstraZeneca і вакцину «Нововакс» виробництва США. Виробляють індуси і свою власну вакцину.

Однак заступник міністра не уточнив, що саме закуповуватиме українське МОЗ – безпосередньо індійську вакцину або вакцину інших компаній, вироблену індусами.

Нагадаємо, світові ЗМІ широко обговорюють можливість виробництва вакцини в Україні і клінічних досліджень комбінації «Супутника V» і AstraZeneca.

Також раніше ми інформували про те, що МОЗ підписало контракт на постачання китайської вакцини від коронавірусу.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
2 Березня 2021 року - 22:59
Україна ще не втратила шанс стати гідним гравцем на світовій...
2 Березня 2021 року - 22:00
PayPal повинен зайти в Україну, і Мінцифри планує обов'язково розв'язувати...
2 Березня 2021 року - 21:26
Чинне законодавство не зобов'язує платника податків перевіряти безпосередніх контрагентів
2 Березня 2021 року - 20:28
Вже перераховано перший транш на суму 0,7 млрд грн