МОЗ оновило карту карантинних зон

Поділитися:

Міністерство охорони здоров’я оновило карту карантинних зон, оскільки ситуація із коронавірусом в Україні досі невтішна. Згідно з інформацією, останнім часом кількість хворих коливається у межах 20 тисяч. Відтак, вже 6 регіонів перейшли до «червоної» зони.

Станом на 24 жовтня лише 4 регіони залишаються «жовтими». Йдеться про Вінницьку, Закарпатську, Кіровоградську та Полтавську області.

У «помаранчевій» карантинній зоні зараз перебувають Київ, Київська область, Волинська, Житомирська, Івано-Франківська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Рівенська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька та Чернігівська області.

Згідно з даними МОЗ, до «червоної» карантинної зони вже потрапили Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Одеська, Сумська та Херсонська області.

Нагадаємо, уряд не має наміру вводити тотальний локдаун в країні. У цьому переконує прем’єр Денис Шмигаль. Він зазначив, що зараз Україна зіткнулася з найбільшими викликами за весь час коронавірусної пандемії у вигляді надвисокої кількості важких випадків хвороби та шпиталізацій.

Також ми писали, що Нацполіція створює бригади для контролю за епідситуацією на транспорті.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ