Митну декларацію можна буде оформити через «Укрпошту»

Поділитися:

З 1 лютого цього року клієнти «Укрпошти» будуть оформлювати митні декларації тільки в онлайн-режимі. Про це розповіли журналісти «Першого Ділового» телеканалу.

Ця вимога поширюється на оформлення митних декларацій на міжнародні відправлення з товарними вкладеннями, які відправляються в бандеролях, посилках, дрібних пакетах та мішках з оголошеною цінністю. Митні декларації клієнти зможуть оформити в особистому кабінеті або у мобільному додатку.

Відправлення, без електронної інформації при сортуванні на «Укрпошті» та країнах-отримувачах, будуть обробляти у другу чергу. При цьому поштові оператори інших країн залишають за собою право не приймати такі міжнародні відправлення. Клієнтам, які прийдуть до відділень «Укрпошти» з паперовими деклараціями, буде запропонована послуга з передрукування даних з декларацій за додаткову вартість.

Раніше повідомлялося, що митниця спростила процедуру акредитації експортерів. У митно-брокерському відділі компанії говорять, що є різні способи для її отримання. Наприклад, за допомогою особистого кабінету це можна зробити за 15 хвилин.

Також ми писали й про те, що українська митниця за рік вилучила контрабанди всього на 5 млн гривень.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ
24 Лютого 2022 року - 14:14
Які саме обмеження буде скасовано - невідомо