Марсохід НАСА почав досліджувати Марс

Поділитися:

Марсохід NASA під назвою Perseverance 18 лютого успішно приземлився на поверхню планети. Це вже п’ятий успішно запущений марсохід США – він продовжить геологічні дослідження своїх попередників

Відомо, що інженери NASA перевірили ходову частину марсохода, роботу коліс і інших деталей марсохода. Спочатку Perseverance («Наполегливість») проїхав чотири метри, потім покрутився на місці і проїхав ще 2,5 метра.

«Ви можете побачити сліди від коліс на Марсі. Я ніколи не думала, що буду рада бачити сліди від коліс », – розповіла співробітниця NASA Анаіс Заріфьян.

Слід зазначити, що марсоходу доведеться проїхати 15 км за один марсіанський рік. Він повинен обстежити гірські утворення кратера, в якому, як вважають вчені, мільярди років тому було озеро і де могли залишитися сліди біологічної активності.

Нагадаємо, що 18 лютого марсохід NASA «Персеверанс» здійснив вдале приземлення на Марс. Про це повідомляє американське космічне агентство на своїй сторінці в Twitter. Відомо, що вперше марсохід з ракетою-носієм Атлас-5 покинув космодром США 30 липня 2020 року.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів призначив нового голову Державного космічного агентства. Ним став Володимир Тафтай. Відомо, що Тафтай подавався на цю посаду ще в 2019 році, але тоді не пройшов.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
20 Квітня 2021 року - 16:57
Згідно з новою постановою уряду, при визначенні рівня добробуту домогосподарства...
20 Квітня 2021 року - 15:59
Висота першого польоту склала близько трьох метрів
20 Квітня 2021 року - 15:33
Якщо газовики несанкціоновано перекрили газ, громадяни можуть звертатися в облгази...
20 Квітня 2021 року - 15:30
До червня 2021 року в уряді мають намір впровадити автоматичний...