Конституційний суд поки не буде розглядати ринок землі

Поділитися:

В Україні починається довгий процес судових розглядів стосовно ринку землі. Так, Велика палата Конституційного суду перенесла розгляд справи за поданнями 48 народних депутатів України щодо конституційності закону про ринок землі на невизначену дату.

“Сьогодні почалися конституційні слухання із земельного ринку. Суд повинен вирішити чи має українець право вільно розпоряджатися землею чи ні … Суд відкрив засідання і одразу переніс його на невизначену дату. Тому нас чекає багато довгих земельних дискусій”, – написав один з нардепів на своїй сторінці в Facebook.

Нагадаємо, що експерти позитивно оцінюють майбутнє відкриття ринку землі в контексті розвитку вітчизняного садівництва. Про це повідомляє прес-служба Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України, посилаючись на слова глави відомства.

Міністр вважає, що відкриття ринку землі в 2021 році дозволить краще розвивати такі аграрні галузі, як садівництво, виноградарство і хмелярство. Таку заяву він зробив в рамках відкриття виставки «Agro-2020».

Раніше повідомлялося, що ще до прийняття Закону про ринок землі було зрозуміло, що термін дії більшості договорів оренди, укладених в 2010-2011 роках, закінчується в 2020-2021 роках. Тому зараз більшість орендарів почали відновлювати ці договори.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Підсумкові випуски новин
Читайте також
28 Листопада 2020 року - 12:13
Найбільше хворих досі в Києві
27 Листопада 2020 року - 22:51
Зміни були зроблені з урахуванням кількості хворих на кожні 100...
27 Листопада 2020 року - 21:48
Єдине джерело, де можна взяти гроші — це ковідний фонд.
27 Листопада 2020 року - 21:16
Такий законопроект вніс на розгляд до парламенту президент України Володимир...