Комісія з вибору глави САП відновлює роботу

Поділитися:

Сьогодні, 27 вересня, відновить свою роботу Комісія з відбору керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, а також інших адмінпосадовців, повідомили в Офісі Генерального прокурора. Останнє засідання Комісії відбулося наприкінці липня. Повідомлялося, що офіційна причина, чому комісія не збиралася так довго – відсутність кворуму.

Відомо, що це – останній етап відбору. Зараз планують затвердити графік виконання практичного завдання із претендентами, співбесід. У конкурсі лишилося два кандидати: прокурор Офісу генпрокурора Андрій Синюк та детектив Національного антикорупційного бюро Олександр Клименко.

Варто нагадати, що саме термінове обрання очільника САП, а також ухвалення законодавства для захисту повноважень Директора НАБУ наголошувалося у спільній заяві за результатами зустрічі президентів США та України.

Раніше ми повідомляли, що Київська міська рада підтримала призначення колишнього керівника столичної поліції Андрія Крищенка заступником очільника Київської міської державної адміністрації.

Також ми писали, що Наглядова рада оголосила про проведення конкурсу на посаду директора Фонду енергоефективності.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ