Київ викупить один із цехів заводу «Більшовик»

Поділитися:

За словами мера міста Віталія Кличка, п’ятий цех викупленого заводу «Більшовик» має бути проданий Києву під знесення.

Київська адміністрація планує до кінця поточного, 2021, року викупити п’ятий цех у нового власника машинобудівного підприємства за 112 мільйонів гривень. Частину будівлі, що належить заводу, має бути знесена, завдяки чому продовжиться будівництво розв’язки шляхопроводу на Шулявці.

Голова міста зазначив, що згідно з рішенням суду будь-який власник «Більшовика» після його законної приватизації зобов’язаний продати п’ятий цех підприємства за ціною, встановленою експертами, тобто за 112 мільйонів гривень.

Отже, якщо питання вирішиться позитивно, то до кінця 2021 року розпочнеться оформлення відповідних документів, а також після знесення будівлі відновляться будівельні роботи на Шулявському шляхопроводі.

З іншого боку, Кличко не заперечує можливості вирішення питання терміном на рік. Саме таку оцінку надали експерти. Таким чином, швидше за все, розв’язка шляхопроводу буде здана в експлуатацію не раніше ніж через рік. «Але подивимося, як далі розвиватимуться події», – сказав Київський голова.

Раніше ми писали про купівлю заводу «Більшовик» компанією «Дженерал комерс», яка виграла аукціон, піднявши ставку до 1,409 мільярда гривень.

Також ми повідомляли, що Київрада відкликала свою апеляційну скаргу на рішення Окружного адмінсуду Києва, яким було скасовано рішення Київради «Про оголошення природної території ландшафтним заказником місцевого значення «Зелена мрія».

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
14 Листопада 2022 року - 19:38
30 вересня російський фюрер путін з пафосом заявив про «приєднання»...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ