Керівник «Антонова» звільнився

Поділитися:

Згідно з наказом “Укроборонпрому” за власним бажанням з посади президента державного підприємства “Антонов” звільнився 42-річний Олександр Лось.

Відомо, що Олександр Лось був призначений на посаду в липні. Раніше він обіймав посаду віце-президента з проектування підприємства, а в період з 9 червня по 7 липня тимчасово виконував обов’язки президента ДП «Антонов».

Слід зазначити, що за 18 років роботи на авіапідприємстві Олександр Лось пройшов шлях від інженера до головного конструктора і віце-президента ДП «Антонов».

Нагадаємо, що державне підприємство «Антонов» завершило основний етап будівництва військового літака АН-178. Повністю закінчити роботи компанія планує на початку 2021 року, але літак повинен ще пройти випробування і сертифікацію. Потім лайнер полетить в Перу.

Раніше повідомлялося, що державна компанія «Укроборонпромом» уклала новий меморандум з Туреччиною, який передбачає глибшу співпрацю двох держави в контексті оборонної сфери. Про це стало відомо за підсумками переговорів підприємства з турецькою компанією LODOS Propulsion Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Читайте також
GM Energy
19 Квітня 2024 року - 13:04
GM Energy презентувала двунаправлені зарядні пристрої для електромобілів “від автомобіля...
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу