Кабмін змінив правила перетину кордону

Поділитися:

У постанові Уряду від 12 серпня йдеться про чергове зміну правил в’їзду-виїзду в Україну і за кордон.

Так, згідно з документом, державою з широким розповсюдженням COVID-19 тепер є держава, в якому кількість нових випадків реєстрації захворювання на 100 тис. Населення за останні 14 днів перевищує кількість таких випадків в Україні.

Відомо, що до цього Україна включала в “червоний список” держави, де кількість нових випадків на 100 000 населення за останні 14 днів перевищує аналогічний показник в Україні, або ж якщо приріст числа інфікованих в них за останні 14 днів перевищує аналогічний за минулі 14 днів на 30%.

Тепер же всі прибулі в Україну з “червоної зони” повинні або піти на 14 днів ізоляції, або протягом доби здати ПЛР-тест, або приїхати на територію України вже з готовими результатами тестування, зробленими не пізніше ніж за 48 годин до моменту перетину кордону . Іноземці при в’їзді повинні мати поліс медичного страхування.

Слід зазначити, що перелік держав з широким розповсюдженням COVID-19 формується Міністерством охорони здоров’я і переглядається щотижня.

Нагадаємо, що в п’ятницю, 14 серпня, країна продовжила негативну тенденцію щодо збільшення числа нових хворих коронавірусів. За останню добу хворобу виявили у 1732  українців, як свідчать оперативні дані з боку Ради національної безпеки і оборони України.

Раніше повідомлялося, що в Міністерстві охорони здоров’я України знову заговорили про збільшення тестування громадян на наявність коронавірусу. З відповідною ініціативою відомство збирається звернутися до уряду в понеділок, 10 серпня, повідомляє прес-служба міністерства.

Вказується, що в планах МОЗ значиться збільшення кількості тестів мінімум на третину. За попередньою інформацією, мова йде про співвідношення кількості тестування на кожні сто тисяч осіб.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ