Кабмін виділив субвенції на зарплати вчителям

Поділитися:

Субвенції на заробітні плати педагогам в розмірі 51 мільйона гривень було вилучено з одних областей і спрямовано до інших областей.

Про це в четвер, 10 грудня, з’явилася інформація на Урядовому порталі.

У Кабміні уточнили, що п’ятдесят один мільйон гривень субвенцій на зарплати педагогам направили в Одеську, Хмельницьку, Івано-Франківську, Чернігівську, Кіровоградську, Вінницьку та Черкаську області.

Саме в перерахованих вище областях спостерігалися затримки з виплатою заробітної плати вчителям. Як відзначили в Кабміні, перерозподіл субвенцій дозволить виплатити педагогам борги із зарплати.

Повідомляється, що розподілений і резерв освітньої субвенції в сумі 4 679,8 тис. гривень.

Нагадаємо, наприкінці літа в Україні очікувалося підвищення зарплат вчителям приблизно на 6%. Про це свідчать дані постанови Кабінету міністрів України.

Також раніше ми написали про те, що влітку в Міністерстві фінансів України заявили, що необхідно звернути особливу увагу на раціональне забезпечення установ освіти педагогами. Десь їх не вистачає, а в деяких випадках, їх кількість значно перевищує покладений показник. У другому випадку потрібно вживати відповідних заходів.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ