Кабмін буде платити компенсації сім’ям померлих від вакцинації

Поділитися:

В Україні вводять виплату грошової компенсації в разі настання смерті або інвалідизації після вакцинації від вірусу COVID-19. Рішення було прийнято на засіданні уряду, постанова №371 датована 31.03.2021 р. Також в документі вказані та відмінності — в якому разі яка сума буде виплачена. Родичі померлих отримуватимуть 1,7 млн ​​грн, а ось люди, які внаслідок вакцинації отримали інвалідність 1, 2 або 3 ступеню будуть отримати 908 тис. грн, 794,5 тис. грн або 681 тис. грн відповідно.

При цьому для встановлення зв’язку між вищеописаними подіями й вакцинацією буде працювати група оперативного реагування. Тільки після винесеного рішення можна буде подати заяву на отримання грошей.

Раніше повідомлялося, що масова вакцинація від коронавірусу в Китаї стартувала восени 2020 року. За словами члена Нацкомісії охорони здоров’я Китаю Чжена Чжунвейя, КНР отримала підтримку ВООЗ перед тим, як почати використання вакцини.

Також ми писали й про те, що коронавірусний карантин в Україні було продовжено до 30 червня. Про це повідомили після засідання Кабінету міністрів.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
7 Травня 2021 року - 12:55
Сумська область - єдина територія країни, яка все ще дотримується...
7 Травня 2021 року - 8:28
Премія імені видатного українського академіка Бориса Патона буде вручатися на...
7 Травня 2021 року - 7:59
Запорізька і Полтавська області нарешті вийшли з "червоної" зони карантину
7 Травня 2021 року - 7:30
Державна програма буде доступна протягом поточного року для всіх областей,...