Ізраїль виступив проти постачання зброї в Україну

Поділитися:

Міністерство оборони Ізраїлю попередило три країни Балтії, що не дозволить продаж протитанкової зброї ізраїльського виробництва Україні. Про це повідомляє Breaking Defense.

Як відомо, Ізраїль накладає суворі правила на зброю свого виробництва, які юридично обмежують можливість країни-покупця відправляти озброєння та військову техніку третій державі без дозволу початкового виробника.

Наразі країна вважає, що офіційний Київ може спробувати отримати протитанкову зброю Spike. При цьому в Міноборони Латвії вже спростували думку про те, що країна може передати якесь ізраїльське озброєння Україні. Поки що йдеться лише про американську техніку.

Раніше президент України Володимир Зеленський підписав указ про зміцнення обороноздатності країни та привабливості військової служби. У зв’язку з цим у державі розпочнуться деякі зміни.

Так, новий указ передбачає запровадження тримісячної військової підготовки та скасування призову. Передбачається, що протягом наступних трьох років чисельність української армії має вирости на 100 тисяч осіб, а зарплата службовців, які уклали контракт, значно збільшилася.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ