Ізраїль наймає на роботу українських будівельників

Поділитися:

Ізраїльський уряд ухвалив рішення про додаткове залучення будівельників з України. Про це повідомляє українське посольство в Ізраїлі.

Зазначається, що залучити планують до двох тисяч працівників будівельної сфери на додаток до 1250 українців, які вже там працюють в рамках двосторонньої міжурядової угоди, укладеної у 2017 році.

У посольстві повідомили, що вже 8-11 листопада поточного року відбудеться процедура тестування та відбору охочих. Її проведуть за безпосередньою участю ізраїльських екзаменаторів на базі ДНЗ «Київське регіональне вище професійне училище будівництва».

Нагадаємо, що у Польщі фіксують високий попит на заробітчан з України. Як зазначають експерти, однією з причин є те, що країна виходить з кризи і потребує робочої сили. Так, обсяг ВВП в цій країні під кінець року підвищиться на 11,1%. Дефіцит працівників з України спостерігається у всіх ключових галузях економіки. Найбільше працівників потребують харчові заводи, склади та виробництво.

Також ми писали, що українські заробітчани надають перевагу Німеччині замість Польщі. Українці обирають цю країну, оскільки середня зарплата там в кілька разів вище.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
27 Листопада 2021 року - 22:59
Громадяни виступають проти двох нових законів: про референдум і експропріацію
27 Листопада 2021 року - 22:28
Штам «омікрон» виявили в двох осіб - у районах Челмсфорд...
27 Листопада 2021 року - 18:01
Літургію до Дня пам'яті жертв голодомору в Україні у храмі...
27 Листопада 2021 року - 17:02
У перший тиждень січня буде лише 3 робочих дні