Ford має намір перейти на випуск електромобілів

Поділитися:

Про реорганізацію бізнесу в Європі заявив американський автовиробник Ford Motor Co. Відомо, що компанія пообіцяла практично повністю перейти на виробництво електромобілів до кінця 2030 року.

Так, одним з перших кроків в рамках трансформації будуть інвестиції в розмірі $ 1 млрд в німецький завод, який почне виробляти автомобілі, повністю працюють на електриці, через два роки. При цьому вже до середини 2026 роки Ford пропонувати гібридні, що заряджаються або повністю електричні моделі автомобілів в кожній категорії своєї лінійки.

Крім того, до 2030 року всі моделі пасажирських автомобілів Ford будуть повністю працювати на електриці. Невелике, але стратегічно важливе підрозділ комерційних автомобілів продовжить продавати деякі фургони та вантажівки на традиційних видах палива.

Слід зазначити, що інвестиції Ford дозволять модернізувати 90-річний завод в німецькому Кельні, який є одним з найбільших виробничих комплексів в Європі. Зараз на заводі виробляються автомобілі Fiesta. Ford продовжить випуск цієї моделі паралельно з новими електромобілями протягом деякого часу.

Нагадаємо, що на світовій карті з’явився новий автомобільний гігант. Італо-американська компанія «Фіат-Крайслер» і французький концерн «Пі-Ес-Ей Груп» ( «Пежо») закрили операцію зі злиття.

Раніше повідомлялося, що в Миколаївській області місцевий житель у віці 71 року самостійно придумав новинку у вигляді вітчизняного електромобіля, проект якого він втілював в життя протягом чотирьох років.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
20 Квітня 2021 року - 22:57
Фахівці оцінюють суму вкраденого в десятки мільйонів доларів
20 Квітня 2021 року - 22:28
Місцеві "аналітики" провину за таку шкоду поклали на українську сторону
20 Квітня 2021 року - 21:30
До набрання чинності, виконавці могли стягувати кошти тільки за несплату...
20 Квітня 2021 року - 16:57
Згідно з новою постановою уряду, при визначенні рівня добробуту домогосподарства...