Естонія відмовилася приймати авіарейси з України

Поділитися:

Уряд Естонії вирішив продовжити заборону на польоти з України. Заборона триватиме мінімум до 28 липня 2020 року і поширюється на угорську компанію Wizz Air, яка повинна була виконувати рейси між Таллінном і українськими містами.

У Міністерстві економіки і комунікацій Естонії заявили, що авіаперевізнику зробили попередження і на даний момент рейси не обслуговуються.

У свою чергу комерційний директор Талліннського аеропорту додав, що після зазначеної дати, міністерство вирішить, що робити далі.

Відзначимо, що компанія Wizz Air, все-таки змогла обслужити кілька рейсів між Таллінном і Україною. Зокрема польоти виконувалися зі столиці України, Львова і Харкова.

Станом на сьогоднішній день, авіакомпанія продає квитки з 15 по 18 липня, незважаючи на естонський заборона.

Незважаючи на заборону, авіакомпанія продовжує продавати авіаквитки з 15 по 18 липня. Зокрема, рейси були затребувані українськими робітниками, які вирішили повернутися додому, так як вони кілька місяців чекали відновлення рейсів.

Своє рішення в естонському уряді пояснюють тим, що в Україні як і раніше високий рівень коронавирусной інфекції. При цьому, крім України Естонія відмовилася приймати літаки зі Швеції, Португалії, Білорусі та Росії.

Нагадаємо, що в 2020 році пасажиропотік в аеропортах «Бориспіль», «Київ» і «Гостомель» становить 20 відсотків від рівня 2019 року. У минулому році державний кордон в цих аеропортах щодня перетинало 35-40 тисяч чоловік, а в нинішньому – 9 тисяч пасажирів.

Також ми писали про те, що за підсумками 2020 року прибуток від авіаційних пасажирських перевезень знизиться на 314 мільярдів доларів. Це в два рази менше, ніж планувалося отримати.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Підсумкові випуски новин
Читайте також
21 Січня 2021 року - 1:49
Депутатам порекомендували це зробити у Комітеті з правоохоронних органів
21 Січня 2021 року - 0:40
Українських пенсіонерів потішив прем'єр-міністр на урядовому засіданні
20 Січня 2021 року - 22:12
Йдеться про вакцину індійської компанії Serum Institute
20 Січня 2021 року - 18:25
Що буде з ЖК «Еврика» та «Патріотика», хто буде їх...