Експерти назвали найбільш затребувані професії на карантині

Поділитися:

За даними досліджень, автоінструктор – найактуальніша професія цієї осені. Відомо, що затребуваність цієї професії зросла на 45%. Експерти вважають, що більшість українців побоюються обмежень в роботі транспорту і починають вчитися водити машину.

Крім цього, виріс попит на репетиторів – на 33%. Більшість людей вважають за краще онлайн навчання.

На 23% популярніше стали фахівці зі збору меблів. Майстрів по ремонту побутової техніки теж викликали частіше, ніж зазвичай. Таких викликів стало більше на 13%. Великим попитом користуються і будівельники. Їх робота виросла в попиті на 10%.

Нагадаємо, що за підсумками жовтня місяця кількість міжнародних вакансій для українських трудових мігрантів зросла на 21%. На даний момент на ринку активні приблизно 9384 трудових вакансій, хоча раніше йшлося всього про 7756 вакансій.

Раніше повідомлялося, що колишня виконуюча обов’язки міністра енергетики Ольга Буславець після свого звільнення залишиться працювати в міністерстві. Про це повідомляє прес-служба відомства.

За даними Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Буславець отримає посаду першого заступника міністра.

Читайте також
GM Energy
19 Квітня 2024 року - 13:04
GM Energy презентувала двунаправлені зарядні пристрої для електромобілів “від автомобіля...
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу