Для українців розроблять нові правила торгівлі в інтернеті

Поділитися:

У Міністерстві економіки розповіли, що в Україні з’являться нові правила для інтернет-торгівлі. Відтак, тепер підприємці будуть змушені розміщувати інформацію про себе та продукцію. Законопроект про захист прав споживачів зараз перебуває на розгляді Кабміну. Його мета — запровадити дієві механізми з регулювання інтернет-комерції.

У Мінекономіки наголосили, що за недотримання правил провайдери будуть обмежувати доступ до сайту, де ведеться торгівля.

«Держспоживслужба отримує право звертатися до провайдера інтернет-послуг щодо обмеження доступу до сайту суб’єктів господарювання, які використовують нечесну підприємницьку практику, порушують законодавство про захист прав споживачів і яких неможливо ідентифікувати», — уточнює Мінекономіки.

Згідно з інформацією, відомство розробляє платформу для інтернет-продавців «Е-споживач», яка дозволить ідентифікувати підприємця шляхом надання йому статусу Держспоживслужбою «Перевірений продавець». Крім того, буде створено Єдиний реєстр продавців у сфері електронної комерції.

Нагадаємо, в Україні запровадили санкції на три роки проти найбільшого російського інтернет-магазину «Wildberries».

Також в РНБО розповіли про тих, хто створив фальшивий сайт президента України. Відомо, що це росіяни, тож на них накладено санкції. Передувало цьому блокування шахрайського сайту, яке виконали фахівці Державної служби спецзв’язку.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
18 Січня 2022 року - 15:33
152 млн євро дадуть на кризи в Україні, на Західних...
18 Січня 2022 року - 12:42
Роком раніше було запущено ще 41 свердловину з видобутку газу
18 Січня 2022 року - 11:02
У межах UNIFIER знаходяться близько 200 канадських військових
18 Січня 2022 року - 10:37
У вигляді допомоги захисту від Росії