Для безпеки: поліцію перевели у посилений режим роботи

Поділитися:

Стало відомо, що в період найвищої загрози вторгнення Росії в Україну, з 14 по 19 лютого 2022 року, в Україні діятиме посилений режим несення служби.

Голова Національної поліції України пояснив, що це означає. За його словами, насамперед у ці дні на вулицях збільшиться кількість патрулів, які забезпечуватимуть на вищому рівні порядок та безпеку на вулицях. Розгорнуть додаткові ситуаційні центри, спрямовані на цілодобовий моніторинг обстановки в країні. Також всій критичній інфраструктурі, об’єктам державної влади та місцевого самоврядування буде приставлено додаткову охорону.

Однак такі заходи, наголошує голова Національної поліції, вживаються не для підвищення паніки, а, навпаки, для повного забезпечення безпеки та готовності: «Для чого: щоб оперативніше реагувати на будь-які загрози безпеці громадян. Посилений режим поліції – це не додатковий привод для паніки. Це про захист та повну готовність».

Нагадаємо, Президент України дав один день на затвердження плану заходів щодо підвищення заробітної плати всім військовим структурам України. Крім цього, український лідер доручив Кабінету міністрів зайнятися питанням створення єдиної цифрової платформи на основі інформаційних ресурсів, що вже є.

Раніше Володимир Зеленський звернувся до українців із проханням зберігати спокій.

Читайте також
22 Травня 2024 року - 10:41
У Комітеті з питань економічного розвитку під керівництвом Голови Комітету...
GM Energy
19 Квітня 2024 року - 13:04
GM Energy презентувала двунаправлені зарядні пристрої для електромобілів “від автомобіля...
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила