Держава готова до регулювання ринку газу

Поділитися:

Назад – до регулювання ринку газу. Сьогодні Кабмін назвати максимальну ціну палива для населення. Про це повідомили у випуску новин “Першого ділового” телеканалу.

Відомо, що вартість планують зафіксувати на рівні 6,99 гривні. Вона буде однаковою для всіх постачальників газу побутовим споживачам. Ціна буде дійсна з 1 лютого до кінця карантину. Але не більше ніж до 31 березня.

Нинішня вартість газу для українців залежить від компанії-постачальника і коливається в діапазоні 8-10 гривень за кубометр. А за доставку палива – платити потрібно окремо. Однак і цей тариф можуть зафіксувати – на рівні 1,79 гривні.

Нагадаємо, що у фракції «Слуга народу» збираються направити на розгляд Верховної Ради законопроект, який би встановлював умовою роботи газорозподільних компаній на ринку наявність мінімум 100 тис. Абонентів.

Раніше повідомлялося, що вартість газу в європейських країнах вже наближається до 335 доларам за одну тисячу кубометрів – принаймні на найбільшій біржі TTF. Навіть за минулі майже два тижні 2021 року ціна «блакитного палива» в Європі встигла піднятися на 40%. Про це свідчать дані біржових торгів однієї з структур Європейської енергетичної біржі.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
20 Квітня 2021 року - 22:57
Фахівці оцінюють суму вкраденого в десятки мільйонів доларів
20 Квітня 2021 року - 22:28
Місцеві "аналітики" провину за таку шкоду поклали на українську сторону
20 Квітня 2021 року - 21:30
До набрання чинності, виконавці могли стягувати кошти тільки за несплату...
20 Квітня 2021 року - 16:57
Згідно з новою постановою уряду, при визначенні рівня добробуту домогосподарства...