ДБР розкрило схему незаконної приватизації понад тисячі гектарів землі

Поділитися:

Незаконне привласнення української землі. Державне бюро розслідувань викрило незаконну схему приватизації понад 1 тисячі гектарів земельних ділянок у Житомирській області. Про це повідомляють журналісти «Першого Ділового» телеканалу.

За даними слідства, її організував приватний підприємець, який спільно з державними реєстраторами й посадовцями Держгеокадастру відчужили землі в територіальних громад області.

Підозрюваний у 2019 році заснував приватне підприємство, яке оголосило себе правонаступником одного з колгоспів, що колись володів землями на Житомирщині.

А через рік почав реєструвати ці ділянки на своє підприємство – на основі недійсних державних актів. На вказану землю наразі наклали арешт. У ДБР з’ясовують всіх причетних до незаконної схеми.

Раніше Державне бюро розслідувань повідомило про викриття масштабної схеми заниження митної вартості автомобілів із Грузії.

Як інформує прес-служба ДБР, днями співробітники відомства провели обшуки у приміщенні Київської митниці Державної митної служби та на низці митних постів «Ліски», «Київ — Столичний» та «Київ — Західний».

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ
24 Лютого 2022 року - 14:14
Які саме обмеження буде скасовано - невідомо