«Чорні реєстратори «народилися» у 2016 році», – експерт

Поділитися:

Ситуація з рейдерством у країні стає все більш небезпечною – кількість випадків зростає, до того ж є певні слабкі місця у законодавстві, які дозволяють такі дії. Керівник асоціації «Бізнес-варта» Ольга Матвєєва в ефірі «Першого Ділового» дала коментар стосовно ситуації.

З її слів, зміни почалися у 2014-му. Саме тоді Кабмін видав постанову, згідно з якою Міністерство юстиції ставало єдиним центральним виконавчим органом, тобто, саме цьому відомству було віддано під контроль всю правову політику держави у повному обсязі. Вже наступного року у пряме підпорядкування міністерству віддали й реєстраційну службу.

А у 2016 році, як сказала експертка, почали писати так звану підзаконку – підзаконні акти, які створили певні діри у законодавстві, чим користуються «чорні реєстратори».

Раніше повідомлялося про те, що 70% аграріїв беззахисні перед рейдерами. За словами юристів, підприємства АПК мають велику прибутковість і рентабельність, що привертає «віджимателів» чужого бізнесу силою. Рейдери в сільському господарстві націлені на відбирання сільськогосподарських угідь, техніки, врожаю.

Також ми писали, що в Україні збільшилася кількість рейдерських захоплень.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
18 Червня 2021 року - 23:00
Рівень мінімальної зарплатні середнього медперсоналу підвищено до 13,5 тисяч гривень,...
18 Червня 2021 року - 22:00
Кому і скільки видавати грошей - вирішуватиме місцева влада.
18 Червня 2021 року - 13:22
Відповідно до прийнятого законопроекту вже з 1 вересня 2021 року...