Через пандемії число бідних в світі збільшиться на 115 млн

Поділитися:

Пандемія коронавірусу залишить по собі слід — у світі стане на 115 мільйонів більше бідного населення. Про це заявив генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш.

У своїй промові генеральний секретар згадав, що подібного зростання не спостерігалося вже кілька десятиліть, а пандемія, яка крокує по всій планеті та не зустрічає на своєму шляху перепон, дає нові виклики всьому людству. Подвійний тягар лягає на плечі тих, хто і до пандемії ні багатим.

В першу чергу небезпека підстерігає бідних людей, які не мають доступу до сучасної медицини. Якісне медобслуговування — запорука того, що вірус буде переможений. При цьому, як зазначає пан Гуттеріш, чим раніше починається лікування, там більше шансів на те, що пацієнт одужає.

У 2020 році, за словами Гуттеріша, стане більше бідних жінок — саме вони схильні до небезпеки втрати роботи, самотності. Також, на думку генерального секретаря ООН, саме жіноча половина людства частіше залишається без необхідної соціальної підтримки.

«У нинішній унікальній ситуації ми повинні докласти особливих зусиль для ліквідації бідності. Пандемія ставить нас перед необхідністю діяти спільно», — сказав очільник ООН.

Також Гуттеріш закликав уряди всіх країн вживати всіх необхідних заходів, щоб почати боротьбу з бідністю вже зараз, не чекаючи плачевних результатів і нових смертей.

Раніше повідомлялося про те, що в ООН не контролюють ситуацію з коронавірусів.

Також ми писали про заклики Дональда Трампа в ООН. Він наполягає на тому, що Китай необхідно притягнути до відповідальності через пандемію коронавірусу.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
11 Квітня 2021 року - 13:30
Уряд дозволив перетин кордону без ПЛР-тесту дітям-іноземцям
11 Квітня 2021 року - 13:00
Кияни накопичили борг за спожите тепло та гарячу воду в...
11 Квітня 2021 року - 10:59
Експерти припускають, що попит на біткоіни буде сильно зростати в...
11 Квітня 2021 року - 10:30
Вимоги щодо стажу виростуть на 12 місяців