Через автофіксацію, порушень ПДР стало в п’ять разів менше

Поділитися:

Після того, як була введена система автофіксації порушення швидкості на дорогах, водії стали більш дисциплінованими і відповідальними. Кількість порушень скоротилась в 5 разів, з 58 тисяч в перший день роботи системи до 12 тисяч в день, розповіли в Департаменті патрульної поліції.

Водії стали менше порушувати і стали більш спокійно їздити по трасах.

У той же час постає питання: “А може водії знають місця розташування цих камер, і саме в цих місцях повільніше їдуть?”. На це в підрозділі відповіли, що камери автофіксації встановили в місцях концентрації ДТП. Найчастіше, причиною порушень було саме перевищення швидкості і саме тому в цих місцях і були встановлені камери. Результат є – набагато менше порушень.

Нещодавно ми писали про те, що експерти висловили думку, що у злісних порушників ПДР слід відбирати водійські права, а якщо не допоможе – робити психофізіологічну експертизу.

Також ми повідомляли, що в зв’язку з тим, що багато порушників ПДР роблять помилки при оплаті штрафу, патрульна поліція Київської області провела інструктаж, як це треба робити. При цьому уточнимо, що якщо порушник ПДР, якого засікли камери автофіксації, оплатить свій штраф в 10 банківських днів з дня отримання повідомлення, він зможе оплатити лише 50 відсотків розміру штрафу.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
11 Квітня 2021 року - 10:59
Експерти припускають, що попит на біткоіни буде сильно зростати в...
11 Квітня 2021 року - 10:30
Вимоги щодо стажу виростуть на 12 місяців
11 Квітня 2021 року - 10:00
Виплата грошової допомоги проводиться шляхом перерахування коштів місцевими органами соціального...
11 Квітня 2021 року - 8:57
КРАІЛ може розглядати заяви на отримання ліцензій для грального обладнання,...