Бізнесу можуть підняти штрафи за порушення режиму карантину

Поділитися:

Новий законопроект збираються внести на наступну сесію Верховної Ради. Так, нардепи вирішили посилити відповідальність за порушення правил щодо карантину представниками бізнесу. Відомо, що штраф за порушення бізнесом карантинних заходів можуть встановити в розмірі від 31 000 до 51 000 грн.

За словами авторів проекту закону, головною метою наради в Офісі президента було зменшення кількості заражених COVID-19, щоб уникнути необхідності повторного введення жорсткого карантину.

“Якщо, наприклад, це торговий центр, то охорона не повинна пускати людей без масок. Деякі заклади не дотримуються обмежень, позакривати їх ми не можемо, це неправильно, економіка не витримає ще одного локдауна”, – заявили автори законопроекту.

Нагадаємо, що за словами експертів, в Україні може виникнути ситуація із затримкою відшкодування ПДВ державою підприємцям-експортерам. Пов’язано це, в першу чергу, з дефіцитом державного бюджету на 2021 рік.

Багато економістів стверджують, що сума невідшкодованого ПДВ, по суті, є кредитом бізнесу, яким користується держава.

Раніше повідомлялося, що в понеділок, 12 жовтня, в Україні знову змінився порядок карантинних зон по областям держави. На цей раз Київ увійшов до помаранчевої зони карантину, як повідомляється на офіційному порталі Міністерства охорони здоров’я.

Відзначимо, що до такого рішення прийшла Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за підсумком свого останнього засідання.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Підсумкові випуски новин
Читайте також
27 Листопада 2020 року - 18:02
Вже стало звичним, що серед найбільш популярних та добре оплачуваних...
27 Листопада 2020 року - 16:31
Субота на більшості території України пройде на тлі дощів, а...
27 Листопада 2020 року - 15:59
Верховний суд прийняв рішення не відкривати провадження у кількох касаційними...
27 Листопада 2020 року - 13:59
Тираж банкноти складає 50 тисяч штук, при цьому 40 тисяч...