Білоруси через суд не змогли скасувати мита на свій цемент

Поділитися:

“Білоруська цементна компанія” і її імпортери подали позов про скасування антидемпінгових мит щодо імпорту цементу в Україну, встановлених в травні 2019 року. Однак, Окружний адміністративний суд Києва відмовив у задоволенні позову керуючої компанії холдингу.

Інтереси українських виробників цементу представляла юридична компанія “Ільяшев і Партнери”, яка і повідомила про рішення суду.

“Суд визнав необхідність захисту порушених прав національних виробників цементу в Україні від демпінгового імпорту товару в Україну, який допускався виробниками цементу Російської Федерації, Республіки Білорусь та Республіки Молдова і наносив значної шкоди національним товаровиробникам”, – наголошується в повідомленні юридичної компанії.

Нагадаємо, що півтора мільярда доларів очікує від продажу активів у США один з найбільших в світі виробників цементу Німеччини. Її назва – «Хейдельберг Сементів».

Раніше повідомлялося, що незабаром з аеропорту білоруської столиці будуть літати рейси в чотири міста України. Йдеться про регулярне авіасполучення зі Львовом, Києвом, Одесою та Харковом. Рейси здійснюватимуться на регулярній основі, польоти заплановані щочетверга, станом на зараз вони заплановані до кінця березня 2021 року.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Підсумкові випуски новин
Читайте також
25 Січня 2021 року - 8:28
В опитуванні взяли участь 122 готелі з номерним фондом в...
25 Січня 2021 року - 7:59
Співпраця з Мотор Січ направлено на розвиток військової промисловості і...
25 Січня 2021 року - 7:40
Стало відомо, чи мають право українські правоохоронці конфіскувати в українців...
24 Січня 2021 року - 23:01
Згідно з прогнозами, вже у 2024 році до 90 відсотків...